Naše služby

 • Komplexní zdravotní péče.
 • Prioritou je maximálně bezbolestný a komfortní zákrok.
 • Využíváme nejmodernější technologie.
 • Odbornost a lidský přístup.
Vstupní prohlídka

Kompletní sortiment služeb naší kliniky

 

 

Vstupní prohlídka
Vstupní prohlídka

Vstupní prohlídka

Vždy respektujeme Vaše přání a snažíme se, aby naši klienti byli co nejlépe informováni o podstatě onemocnění a postupu ošetření.

Orientační cena: 1500,- Zobrazit více

V čem je důležitá vstupní prohlídka a jaká jsou úskalí řádného vyšetření? Pacienti často přijdou s tím, že jim nikdy nebyly zhotoveny rentgenové snímky, bez kterých se nedá přesně určit diagnóza a následně řešit příčinu problému. Na rtg vidíme nejen stav zubů, ale i další tkáně, u kterých můžeme včas odhalit onemocnění, příkladem může být ústup kosti a následná „parodontóza“. Důležitou součástí vstupní prohlídky je vyšetření měkkých tkání dutiny ústní, stav dásní a správné čištění zubů.
Při Vaší první návštěvě nejprve probereme důvody, které Vás k nám přivádějí, vyslechneme Vaše přání a představy. Během vstupní prohlídky provedeme:

 • podrobné komplexní vyšetření chrupu a měkkých tkání
 • rentgenové snímky s detailním popisem
 • konzultace

Na základě všech těchto informací pak spolu s Vámi sestavíme plán ošetření společně s plánem cenovým a časovým, probereme možnosti léčby a na základě Vámi odsouhlaseného léčebného a cenového plánu Vám následně nabídneme termíny pro jednotlivá ošetření. Výsledkem je ošetření s co nejlepší prognózou, komfortem a estetickou kvalitou pro každého z Vás.

Jsme vybaveni moderním stomatologickým vybavením včetně operačního mikroskopu, rentgenů a další moderního technikou, díky které Vám můžeme poskytnout komplexní péči.

Vždy respektujeme Vaše přání a snažíme se, aby naši klienti byli co nejlépe informováni o podstatě onemocnění a postupu ošetření. Samozřejmostí jsou bezbolestné zákroky a snaha co nejvíce omezit strach z ošetření. Pokud by Vám cokoli, co říkáme a nabízíme nebylo jasné, nebojte se zeptat, rádi Vám vše znovu vysvětlíme a odpovíme na Vaše otázky.

 

Orientační cena*: 1500,-

Dentální hygiena
Dentální hygiena

Dentální hygiena

Správné čištění zubů je základem, jak minimalizovat riziko vzniku zubního kazu a onemocnění dásní.

Orientační cena: 1500,- Kč Zobrazit více

Správné čištění zubů je základem, jak minimalizovat riziko vzniku zubního kazu a onemocnění dásní. Proto klademe velký důraz na dentální hygienu, kde Vám ukážeme, jak správně čistit zuby, vybereme vhodné pomůcky přímo pro Vás, odstraníme zubní kámen a pigmenty pomocí Airflow. Provádíme pouze našim pacientům.

Ptáte se, jestli dentální hygiena bolí? Ošetření je neinvazivní, bezbolestné a u velmi citlivých pacientů lze využít místního znecitlivění.

 

Dentální hygiena – vstupní vyšetření a ošetření                                                                                    1500,- Kč

Dentální hygiena – plánovaná kontrola                                                                                                   800,- Kč

Air-flow                                                                                                                                                      1300,- Kč

 

Lze zakoupit dárkový poukaz na dentální hygienu.

Orientační cena*: 1500,- Kč

Preventivní prohlídka
Preventivní prohlídka

Preventivní prohlídka

Preventivní prohlídka je základním předpokladem k udržení zdravého chrupu. 

Orientační cena: Hrazeno ZP Zobrazit více

Preventivní prohlídka je základním předpokladem k udržení zdravého chrupu. Absolvuje se jednou za půl roku, kdy lékař vyšetří a zkontroluje stav dutiny ústní a to nejen zubů, ale i dásní a dalších měkkých tkání. Důležitou součástí je také zhotovení tzv. „skusových“ rentgenových snímků, které nám pomohou odhalit případné vznikající mezizubní kazy a další onemocnění. Tyto snímky se obvykle zhotovují jednou za rok.

Pro odhalení dalších obtíží můžeme zhotovit tzv. „panoramatický“ rentgenový snímek, který nám ukazuje celkový přehled stavu chrupu včetně případných cyst, nádorů, zubů moudrosti atd. Tento snímek se běžně zhotovuje u klientů při vstupním vyšetření a nadále každé dva roky.

Orientační cena*: Hrazeno ZP

Estetická stomatologie
Estetická stomatologie

Estetická stomatologie

Hezký úsměv zvedá sebevědomí a chuť se smát

Orientační cena: od 2500,- Zobrazit více

Estetika hraje v dnešní době velmi významnou roli. Hezký úsměv zvedá sebevědomí a chuť se smát.  Staré výplně, esteticky nevyhovující protetické práce, probarvené mrtvé zuby a mezery v chrupu. Díky moderním postupům a technologiím dokážeme vytvořit esteticky i funkčně dokonalý výsledek. Mezi nejčastější výkony estetické stomatologie patří především:

 • bělení zubů
 • estetické kompozitní (bílé) výplně
 • keramické fazety, korunky

Bělení zubů

Při bělení je naším cílem dosáhnout dlouhodobě světlejšího odstínu zubů. Příčinou tmavnutí zubů jsou barevné pigmenty, které přijímáme v potravinách a nápojích. Zuby mohou být zbarveny do odstínů žluté, šedé či hnědé barvy.

Nabízíme bělení zubů Pure Whitening v několika možnostech:

 • ordinační bělení zubů pod dohledem lékaře
 • domácí bělení zubů
 • kombinaci předchozích dvou (tzv. ultimátní bělení)

Je bělení zubů nebezpečné? Poškozuje zubní sklovinu? Při bělení zubů nedochází k žádnému poškození zubní skloviny ani vlastních zubů, což je podloženo množstvím klinických studií.

Více o bělení na http:/www.purewhitening.cz/

Kombinované bělení                                  7500,-Kč

NYNÍ ZAVÁDĚCÍ CENA NA ULTIMÁTNÍ BĚLENÍ ZA 6000,- KČ DO 31.12.2018

Lze zakoupit dárkový poukaz na bělení zubů.

 

Kompozitní (bílé) výplně

Staré, nevyhovující výplně ať už svojí barvou nebo tvarem lze vyměnit za nové kompozitní (bílé) výplně, kdy po ošetření ani nepoznáte, že byl zub vůbec někdy poškozen.

Cena                                                        od 1520,- Kč

 

 

Keramické fazety

U  mnohokrát spravovaných,  probarvených předních zubů lze pomocí estetických faset z keramiky vytvořit nový krásný úsměv. Fazety jsou nejen hezké, ale též šetrné k vašim zubům, dá se s nimi v určité míře upravit i tvar a postavení zubů.

Cena                                                          8890,- Kč

Orientační cena*: od 2500,-

Implantologie
Implantologie

Implantologie

Implantáty umožní doplnění chrupu i bez obroušení okolních zubů

Orientační cena: po konzultaci Zobrazit více

Zubní implantát je řešení pro každého, kdo potřebuje nahradit jeden či více zubů a nespokojí se s můstky, kdy se musí brousit okolní zuby,  či snímací náhradou.
Dentální (zubní) implantát je speciální titanový šroubek, který slouží jako náhrada kořene ztraceného zubu. Zavádí se do čelistní kosti v místě chybějícího zubu a následně se na něm vybuduje korunka. Komplex implantát-korunka pak slouží jako plnohodnotná náhrada chybějícího zubu.

Ošetření pomocí zubních implantátů je velice šetrná, estetická a dlouhodobě stabilní metoda. Při samotném zákroku je samozřejmostí lokální anestezie – ošetření není nikdy bolestivé.

Vybereme vždy nejvhodnější řešení s ohledem na indikaci a cenu.

Orientační cena*: po konzultaci

Stomatochirurgie
Stomatochirurgie

Stomatochirurgie

Nabízíme šetrné odstranění zubů moudrosti, implantace a další stomatochirurgické zákroky

Orientační cena: od 1000,- Zobrazit více

Všechny chirurgické zákroky vždy děláme v důkladném místním znecitlivění a používáme nejmodernější technologie a postupy. Pacienta vždy seznámíme o následné péči a případné medikaci, aby po zákroku vše probíhalo bez větších komplikací.

Mezi nejčastější stomatochirurgické zákroky patří:  

 • extrakce zubu (tzv. „vytržení“)
 • chirurgické vybavení zubu (technicky komplikovanější odstranění zubu z hlubší pozice v  čelisti)
 • resekce kořenového hrotu zubu (zkrácení kořene zubu)
 • odstranění retních uzdičekúprava čelisti a dásně před zhotovením snímatelné zubní náhrady
 • zavedení zubního implantátu do čelistí po ztrátě zubu

Extrakce zubu                                                              600,- Kč
Chirurgická extrakce zubu                                         1150,- Kč

Orientační cena*: od 1000,-

Protetika
Protetika

Protetika

Klademe důraz na miniinvazivní preparaci a přirozený vzhled.

Orientační cena: Zobrazit více

Protetika je odvětví stomatologie, které se věnuje náhradě ztracených zubů a části zubů. Klademe důraz na miniinvazivní preparaci a přirozený vzhled.
Protetická stomatologie se dělá na fixní a snímatelnou.

Mezi fixní protetiku patří náhrady nasazené a nalepené napevno na vlastních zubech, které je nutné napřed částečně nabrousit a mezi nejčastější patří:

 • keramické výplně tzv. onlay nebo overlay
 • keramické fazety
 • korunky a můstky

Snímatelná protetika
Došlo-li již ke ztrátě velkého množství zubů, či jsou-li zbylé zuby natolik oslabené, že nemohou nést „zuby napevno“, nabízíme též širokou škálu snímatelných náhrad. Na rozdíl od korunek a můstků nejsou pevně natmeleny na zubech, ale sundávají se a čistí mimo ústa pacienta.

Našim klientům nabízíme širokou škálu řešení, z nichž vždy spolu s klientem vybereme pro něj to nejlepší a to jak z hlediska funkce, estetiky a pohodlí, tak z hlediska ceny.

Metalokeramická korunka                                                                                                                           5560,- Kč
Celokeramická korunka                                                                                                                               7640,- Kč
Celokeramická fazeta                                                                                                                                  8890,- Kč

Orientační cena*:

Zubní výplně
Zubní výplně

Zubní výplně

Zhotovujeme fotokompozitní výplně – tzv. „bílé plomby“, které se se zubem pojí tzv. adhezivními systémy

Orientační cena: od 2100,- Zobrazit více

Zubní kaz je nejčastější potíž, se kterou se zubní lékař ve své ordinaci setkává. Může vzniknout ve zdravém zubu, ale i pod či podél dříve zhotovené výplně.

Sanace neboli léčba kazu začíná použitím lokální anestezie, která zajišťuje bezbolestné ošetření. Následně se aplikuje takzvaný „kofferdam“, tedy gumová blána, která zajistí suché pracovního pole, což je zcela nezbytné pro kvalitní zhotovení, jinak by nebylo možné zajistit správnou funkčnost výplně. Dále Vás chrání před kousky výplní uvolňujících se při jejich odvrtávání a nadbytečnou vodou, která je odsávána přímo z této blány.

U nás zhotovujeme fotokompozitní výplně – tzv.„bílé plomby“, které se se zubem pojí tzv. adhezivními systémy, což znamená, že se zub přímo spojí s výplní v jeden celek, oproti amalgámové výplni, která se se zubem nespojuje a drží pouze mechanicky a to vytvořením většího podsekřivého prostoru v zubu. Tyto výplně se vyznačují i vysokou odolností a zub je při větších defektech více odolný oproti amalgámové výplni, která působí v zubu spíše jako klín a může dojít až k jeho rozlomení. Pod mikroskopem po odvrtání staré amalgámové výplně nalezneme téměř vždy praskliny ve sklovině a i dále v zubovině, které můžou působit obtíže a zároveň netěsnící spáry mezi zubem a výplní.

 

 

 

 

 

 

Orientační cena*: od 2100,-

Endodoncie
Endodoncie

Endodoncie

Endodontické ošetření znamená ošetření vnitřního prostoru zubu, laicky řečeno ošetření kořenových kanálků zubu.

Orientační cena: od 2500,- Zobrazit více

K endodontickému ošetření (ošetření kořenových kanálků) přistupujeme v případech, kdy došlo k nevratnému poškození zubního nervu, ať už následkem příliš velkého zubního kazu nebo úrazem. Naším cílem je zachovat funkci a prodloužit životnost zubu.  Jedná se o klíčové ošetření, díky kterému může v ústech nadále fungovat i jinak mrtvý zub.  Ošetření provádíme s operačním mikroskopem, díky kterému jsme schopni ošetřit kořenový systém s vysokou úspěšností. Díky novým technologiím je tak možno endodontickým zákrokem zachránit i zuby, které by jinak musely být vytrženy.

 

Celý zákrok probíhá bezbolestně v lokální anestezii za použití tzv. „kofferdamu“, což je gumová blána obepínající ošetřovaný zub, která brání kontaminaci kořenového systému slinou, či krví. Naším cílem je opracovat kořenový kanálek v celé jeho délce, kterou zjišťujeme v průběhu ošetření jak pomocí RTG snímků, tak elektronicky, tzv. apexlokátorem. Ošetření je velmi náročné na přístrojové vybavení, kvalitní nástroje a materiály, a zároveň vyžaduje maximální preciznost.

Zásadní je kvalitní mechanické a chemickém vyčištění a následné hermetické zaplnění kořenových kanálků.

Na závěr zhotovujeme kontrolní RTG, abychom se ujistili, že jsme ošetření provedli správně.

Jelikož toto ošetření znamená pro zub určité oslabení, je také důležité  tvz. postendodontické ošetření zubu,  kdy se podle ztráty tvrdých zubní tkání určí, jestli se zub ošetří pouze výplní nebo korunkou, která funguje jako obruč.

 

 

Orientační cena*: od 2500,-